Sklep - promocje
Sklep Regulamin Wyprzedaże Technologie Sterowniki Pomoc O nas... Opinie Kontakt
Szukanie
Oferta
Regulamin
Wyprzedaże
Porady
Technologie drukowania
Sterowniki
Pomoc
O nas
Opinie
Kontakt
Jaką drukarkę najchętniej byś kupił(a) przy najbliższej wymianie?
tanią atramentową
b. dobrą atramentową
laserową mono
laserową kolorową
Towarów:0
Netto:0.00
Brutto:0.00
O nas...

O nas...Kilka słów o serwisie i jego twórcach...

Na rynku urządzeń drukujących jesteśmy obecni od 2000 roku.
W tym czasie zdobyliśmy dużą dawkę doświadczeń, która gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę i rzeczowe podejście do tematu komputerowych materiałów eksploatacyjnych.

Doświadczenie zdobywaliśmy zarówno dzięki udziałowi w licznych szkoleniach organizowanych przez przedstawicielstwa międzynarodowych koncernów, jak i dzięki codziennym kontaktom z najlepszymi handlowcami pracującymi u największych polskich dystrybutorów.

Rzetelność i uczciwość prowadzonych przez nas działań sprawiła, że staliśmy się cenionym dostawcą produktów i usług w kanale subdystrybucyjnym. Dziś z dumą możemy stwierdzić, iż wielu specjalistów trudniących się zaopatrywaniem biur, urzędów i biznesu doceniło przez te kilka lat naszą kompetencję i pozostało nam wiernymi.

Zdecydowaliśmy się stworzenie dla tego sklepu internetowego oraz utworzenie na jego potrzeby nowej firmy, ponieważ zauważyliśmy, iż w polskim internecie w branży komputerowych materiałów eksploatacyjnych brak jest takiego serwisu jaki my pragniemy stworzyć. Dlatego też chcemy ten stan zmienić i będziemy dążyć, aby nasza firma stała się wzorem do naśladowania dla innych.

Dzięki szerokim kontaktom możemy w bardzo krótkim czasie pozyskać potrzebne Państwu produkty z magazynów wielu firm rozmieszczonych w całym kraju. W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie przygotować nietypową wysyłkę nawet w ciągu jednego dnia.

Tak sprawne działanie jest możliwe tylko dzięki naszym dostawcom, którzy należą do ścisłej czołówki dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych w kraju. Dostawcy ci gwarantują nie tylko dostępność produktów, ale także konkurencyjne ceny.

Tak więc kupując w naszym sklepie masz pewność, że mimo bardzo dobrej ceny kupujesz produkty w 100% oryginalne, czyli takie, które są polecane przez producenta Twojej drukarki, kopiarki, czy faksu.

Chcemy stać się dla Państwa zaufanym dostawcą oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do wszelkich urządzeń drukujących. Pragniemy służyć Państwu naszą radą i doprowadzić do satysfakcjonującego obie strony zakończenia każdej transakcji.

Obecnie sprzedaż prowadzimy poprzez sklep, który można znaleźć pod adresem: TonerySklep.pl, znajduje się tam nasza aktualna oferta materiałów będących w sprzedaży.

Zapraszamy do zadawania pytań i składania zamówień oraz życzymy udanych zakupów!

Zespół MojaDrukarka.pl


W ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne następujących firm:
APPLE
BROTHER
CANON
COMPUPRINT
DATA PRODUCTS
DYMO
EPSON
FUJITSU
GENICOM
GESTETNER
HP
IBM
KONICA
KONICA MINOLTA
KYOCERA
KYOCERA MITA
LANIER
LEXMARK
MINOLTA
MITA
NASHUATEC
NEC
OCE - Océ
OKI
OLIVETTI
OTC
PANASONIC
PHILIPS
PRINTRONIX
PSI
RICOH
SAGEM
SAMSUNG
SHARP
STAR
TALLY
TALLY GENICOM
TEKTRONIX
TOSHIBA
TRIUMPH ADLER
UTAX
XEROX
Niektóre logo i nazwy produktów użyte na tej stronie są własnością odpowiednich firm. Stanowią one jedynie niezbędną informację o ofercie firmy skierowanej do Klientów.